08:00 - 17:00 darbo dienomis
8-614-02705
Moteriški bėgimo batai Asics GT-2000
-30 %
Pasirinkite savo variantą:
 
Rožinė
  • - yra prekyboje
  • - teirautis dėl prekės užsakymo
Kaina:
107.03 €
Nuolaida: 30 %
Sena kaina: 152.90 €
Sena kaina taikyta nuo     2017-07-27
* kainos internetinėje parduotuvėje ir parduotuvėse gali skirtis
Pristatymas: 1-4 d.d.
Gamintojas: Asics
* būtina užpildyti
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas!
Kodas: 4549846246990

  Mėgstantys treniruotis daug ir dažnai neprašaus pasirinkę GT-2000 batelius. Puiki amortizacija ir mažas svoris leis bėgti kilometrą po kilometro su lengvumu. Tame padės ir pažangios gamyboje panaudotos technologijos:


I.G.S arba Impact Guldance system (smūgio kontrolės sistema) leidžia atleto pėdai dirbti kaip įmanoma natūraliau. Batelis ypač efektyviai saugo kojas nuo neteisingų judesių, pirmame žingsnio fazės ketvirtyje.

Rearfoot and Forefoot Gel : sumažina smūgius pėdoms, treniruočių metu.

-Dynamic DuoMax : patentuota ASICS atrama, padedanti sumažinti per didelės pronacijos riziką. Pado tarpsluoksninėms atramoms naudojamos dviejų tankių medžiagos, mažinančios per stiprų vidinį pasisukimą ir neleidžiančios pėdos skliautui "sukristi". 

-Guidance Trusstic : atrama batui suteikia formą, kuri atitinka avinčiojo pėdos linkius. Ši atrama taip pat neleidžia atsirasti per didelei pronacijai ir išsikreipti pėdai, sumažina šoninio susukimo galimybę ir batelio svorį.

ComforDry Sockliner : bato padukas kuris garantuoja ypatingą amortizaciją, saveikaudamas su kitomis batelio konstrukcijomis, bei sukuria vėsesnę, sausesnę, ir sveikesnę aplinką batelio viduje.

FluidRide : dviejų sluoksnių padas, kuris pagerina palaikymą, bei sukuria geresnį atsispyrimą.

 

           

     

  • Skirta: Moterims
  • Sporto šaka: Bėgimas
  • Tipas: Batai