08:00 - 17:00 darbo dienomis
8-614-02705
Virtualus bėgimo treneris adidas miCoach Pacer
 
Juoda
  • - yra prekyboje
  • - teirautis dėl prekės užsakymo
Kaina:
86.60 €
* kainos internetinėje parduotuvėje ir parduotuvėse gali skirtis
Pristatymas: 1-4 d.d.
Gamintojas: adidas Performance
* būtina užpildyti
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas!
Kodas: 4050952762804

Virtualus bėgimo treneris - tai speciali adidas treniruočių programa, kuri leis Jums pasirinkti individualų treniruočių pobūdį bei lygį būtent pagal Jūsų poreikius. 

adidas "miCoach" Pacer - tai naujasis Jūsų asmeninis treneris, kurį galėsite pritvirtinti tiesiog prie drabužių ir nedelsiant pradėti sportuoti. "miCoach" sistemoje yra įmontuotas širdies ritmo jutiklis, kontroliuojantis Jus treniruočių metu, kurias galėsite peržvelgti ir analizuoti internete. Tai greičiausias ir efektyviausias būdas pasiekti norimų bėgimo tikslų!

Kaip sistema veikia? Prie batelių pado, rankos bei krūtinės yra pritvirtinamas specialus daviklis, kuris siunčia signalus apie jūsų pasirodymą. Vėliau, prisijungę daviklį prie specialios įrangos galite stebėti savo bėgimo rezultatus. 

 

Galimi 4 skirtingi treniruočių lygiai:

 

1) Raudona zona: tai didžiausio fizinio krūvio zona. Treniruodamiesi raudonojoje zonoje patobulinsite savo jėgą, greitį it pajėgumą. 

2) Geltona zona: didesnio intensyvumo treniruotės geltonoje zonoje metu padarysite pažangą bei nubėgsite greičiau ir ilgesnę disanciją. Intensyvumo skalėje ši treniruotė vertinama 7 arba 8 balais iš 10. 

3) Žalioji zona: šioje zonoje sudeginsite kalorijas, padidinsite ištvermę ir sustiprinsite širdies darbą bei kraujagyslių apytaką. Tai vidutinio intensyvumo fizinis krūvis, skalėje nuo 1 iki 10 esantis maždaug 5 - 7 balų lygyje. 

4) Mėlynoji zona: tai paprasčiausia "miCoach" zona. Čia treniruositės pirmais treniruočių plano etapais, apšilimo, atsipalaidavimo metu ir mažinant pratimo tempą. Tai nesudėtinga, tačiau labai svarbi treniruotė. Šios zonos treniruotė gerina organizmo aerobinę bazę ir jūsų kūnas greičiau atgauna jėgas. 

 

 Daugiau informacijos: http://www.micoach.lt/content/view/kaip-tai-veikia

 

 

 

 

 

 

  • Tipas: Kiti