08:00 - 17:00 darbo dienomis
8-614-02705
Slidinėjimo batai Phoenix 80 Ultrafit
Pasirinkite savo variantą:
 
Juoda / Balta
 • - yra prekyboje
 • - teirautis dėl prekės užsakymo
Nuomos kainos:
1 d.    -    8 €/d.
2-3 d.    -    4.5 €/d.
4-6 d.    -    3.5 €/d.
7-10 d.    -    2.5 €/d.
Gamintojas: Tecnica
Kodas: 8033311553240
Pasirinkite miestą:
Šią prekę galite išsinuomoti šiose parduotuvėse

Skaičiuoklė:

Nuomos pradžia:
Grąžinimo data:
Suma:

Poenix 80 Ultrafit batai skirti slidininkams, kurie slidinėja reguliariai ir jau yra nebe naujokai šiame sporte. Bato kietumo bei kojinės pločio parametrai yra gana universalūs, todėl šie batai tinka daugeliui įvairių trasų. Šiems Tecnica batams gaminta medžaiga sukurta remiantis Bi-injected technologija, kurios dėka batai gerai sugeria staigius smūgius taip apsaugodami slidininko pėdas nuo sužeidimų.

Phoenix tipo kojinės yra gaminamos remiantis Dragon modelių technologijomis. Priekinei kojos daliai yra palikta vietos ją vos vos kilstelti, kad būtų galima sukurti didesnį spaudimą kulnui ir taip leisti atlikti aštresnius posūkių manevrus. Lyginant su dar senesniais modeliais, šio tipo kojinių anga bei priekinė dalis yra kilstelėtos, kad batai tvirčiau laikytųsi prie kojų.

Bato užpakalinėje dalyje viršuje yra pritvirtinta kietinto plieno plokštelė. Ji standina šią bato dalį ir taip pat padidina tikslų jėgos perdavimą batui kai koja yra judinama. Tai leidžia atlikti tikslius judesius.

Šio modelio batai turi antivibracinę sistemą. Ši sistema susitelkia ties batų kulnais - speciali technologija leidžia čiuožiant nuo kalno jiem "sugerti" įvairius nelygumus ir taip slidininkui suteikti tikslesnį ir kokybiškesnį valdymą.

Batų užpakalinėje dalyje galima rasti jungiklį, leidžiantį šiek tiek pareguliuoti bato kietumą (flex control).

Anglimi kietinamo plieno technologija suteikia galimybę sagtis išlieti plonas taip pagerinant jų aerodinamines savybes, išlaikant paprasto plieno sagčių tvirtumą. Unikali šio modelio pirmosios priekinės sagties padėtis - ji aukščiau nei įprasta. Sagtį atlaisvinus, bate vietos atsiranda daugiau nei įprasta, o tai leidžia lengviau užsimauti batus. Ypatingos ir šio modelio viršutinės sagtys - galima atlaisvinti jų įtempimą, jei prie blauzdos batas per siauras arba labiau įtempti - jei batas laisvokas.

Slidininkams naudinga ir plačiai daugelyje batų modelių diegiama Canting funkcija yra ir šiuose batuose. Bato šone esančio varžto pagalba galima reguliuoti bato išlinkimą į šoną. T.y. į kairę arba į dešinę. Nereikėtų to maišyti su bato kietumo (flex) reguliavimu.

 

 • Tipas: Batai
 • Skirta: Vyrams
 • Bato kietumas: 80
 • Vidinės kojinės tipas: Ultrafit
 • Pėdos plotis: 102 mm
 • Sagtys: Mikro reguliuojamos 4 kietinto plieno sagtys
 • Vaikščiojimo / slidinėjimo mechanizmas: Nėra
 • Kulno pakėlimas: Nėra
 • Lygmuo: Kalnų slidinėjimas