08:00 - 17:00 darbo dienomis
8-614-02705
Slidinėjimo batai Dalbello Aspire 60
-60 %
Pasirinkite savo variantą:
 
Juoda
Balta
  • - yra prekyboje
  • - teirautis dėl prekės užsakymo
Nuomos kainos:
Gamintojas: Dalbello
Kodas: 8032732620173
Pasirinkite miestą:
Šią prekę galite išsinuomoti šiose parduotuvėse

Skaičiuoklė:

Nuomos pradžia:
Grąžinimo data:
Suma:

Moteriški slidinėjimo batai Aspire 60 iš Dalbello .

Šie batai yra nepakeičiamas modelis pradedančiosioms slidinėti bei jau šiek tiek pramokusioms. Modelis sukurtas specialiai moterims, atsižvelgiant į anatominius ypatumus.

Batai pasižymi lengvumu, komfortu, palaiko stabilią temperatūrą bate, neleisdami kojoms šalti ir taip pat yra lengvai suvaldomi.

Aspire 60 - klasikinio dizaino batai. Į apatinę bato dalį įsistato pėda, ji visiškai uždengiama. Antroji dalis prisitvirtina ant apatinės, taip sutvirtindama bato stabilią formą ir kartu sukurdama atramą apatinei kojos daliai. Dėl tokios paprastos konstrukcijos batus labai paprasta gretai užsidėti ar nusiimti, batai stipriai ir stabiliai laiko koją neleisdami jai judėti, taip leisdami atlikti tikslius judesius.

Medžiaga, iš kurios pagaminti batai, sukurta Bi-Injected technologija, kuri reiškia, kad buvo sulydytos dviejų skirtingų tankių medžiagos. Lydynys ypatingas tuo, kad yra kietas ir sunkiai deformuojamas staigiais smūgiais, bet aunantis būna tamprus ir visiškai nesudaro problemų batus užsidedant.

Bato kojinės plotis 105 mm. Iš Dalbello gaminamų batų tai plačiausias dydis, todėl slidininkui jis suteikia didesnį komfortą dėl savo minkštesnių bei geriau nuo aplinkos oro izoliuojančių medžiagų. Prie to taip pat prisideda tai, kad kojinė pagaminta remiantis Super Comfort technologija, kuri kojinei suteikia dar daugiau minkštumo, patogumo bei šiltumo.

Batų dydžio lentelė:

  • Tipas: Batai
  • Skirta: Moterims
  • Pėdos plotis: 105 mm
  • Sagtys: 2 mikro ir dvi makroreguliavimo sagtys