08:00 - 17:00 darbo dienomis
8-614-02705
Vyriški bėgimo batai Asics GEL-NIMBUS 22
-10 %
Pasirinkite savo variantą:
 
Raudona/Juoda
  • - yra prekyboje
  • - teirautis dėl prekės užsakymo
Kaina:
161.10 €
Nuolaida: 10 %
Sena kaina: 179.00 €
Sena kaina taikyta nuo     2020-03-14
* kainos internetinėje parduotuvėje ir parduotuvėse gali skirtis
Pristatymas: 1-4 d.d.
Gamintojas: Asics
* būtina užpildyti
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas!
Kodas: 4550215813446

Vyriški bėgimo batai Asics GEL-NIMBUS 22 tai ilgaaamžiškas ir universalus bėgimo batas. Tai itin patogus ir koją stabiliai laikantis batų modelis. AHAR technologija užtikrina modelio ilgaamžiškumą, ypač tose vietose, kur batas yra labiausiai veikiamas išorinių veiksnių. Patogus vidinis EVA pamušalas suteiks komforto. Kulnas turi papildomą paminkštinimą, kuris taip pat ir prilaiko jį. Viršutinė medžiaga yra itin pralaidi orui ir aktyviai kvėpuojanti viso avėjimo metu.

Modelis pasižymi GEL technologija - tai vidinis gelio sluoksnis, dėl kurio visame pasaulyje taip vertinami Asics batai. Jis pagerina amortizaciją, padeda atsispirti nuo žemės, sugeria smūgius.

FLYTEFOAM technologija – tai unikali itin lengvasvorė medžiaga natūralios sudėties, kuriai būdinga atgauti savo formą ir gerai sugerti smūgius. Ji beveik nenusidėvi ir suteikia galingos amortizacijos.

TRUSSTIC sistema tai pade esanti kietos gumos sritis, kuri neleidžia pėdai suktis netinkama linkme. Sistema yra pėdos viduryje, užtikrina stabilumą ypatingai judant įvarių krypčių trajektorijomis. Modelis turi atšvaitinius elementus.

Pronacija – neutrali.

 

  • Skirta: Vyrams
  • Sporto šaka: Bėgimas
  • Tipas: Batai